Rozpocznij nowy rozdział - kurs "Zakładanie i rozliczanie działalności gospodarczej" dla żołnierzy i byłych żołnierzy

31 stycznia 2023 Szkolenia

Jeśli jesteś żołnierzem lub byłym żołnierzem, rozważ rekonwersję zawodową dzięki Ustawie o obronie Ojczyzny.

Nasza oferta kursu "zakładanie i rozliczanie działalności gospodarczej" to doskonała okazja, aby zdobyć kwalifikacje potrzebne do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej i wykorzystać przysługujące fundusze na swój rozwój.

Zobacz jak nasi uczestnicy tacy jak Tomasz, Krzysztof, Robert Grzegorz z Koszalina, Krzysztof, Andrzej Tomasz ze Słupska, Jacek, Tomasz z Ustki, Marek, Ireneusz z Kołobrzeg odnieśli sukces dzięki naszemu kursowi.

Nie tylko zdobędziesz cenne kwalifikacje, ale również poznasz praktyczne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej. Na naszym kursie nauczysz się między innymi: jak założyć firmę, prowadzić księgowość i rozliczać się z fiskusem. Zdobądź wiedzę potrzebną do odniesienia sukcesu w nowym zawodzie.

 

Zapytaj nas o ofertę w ramach rekonwersji

Wskażemy Ci formy i sposoby wsparcia w zakresie przekwalifikowania zawodowego.
31 stycznia 2023 Szkolenia

Pozostań aktywny na rynku pracy po służbie wojskowej!

Jeżeli Twoja służba dobiega końca, z łatwością możesz przekwalfikować się / rozszerzyć swoje kompetencje zawodowe. Warto skorzystać z pomocy rekonwersyjnej, która przysługuje każdemu żołnierzowi zawodowemu, na zasadach określonych art. 236 ust. 17 ustawy z dnia 11 marca 2022 r. o obronie Ojczyzny (Dz. U. poz. 655 i 974) oraz rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej z dnia 2 maja 2022 r. w sprawie korzystania z pomocy w zakresie doradztwa zawodowego, przekwalifikowania, pośrednictwa pracy i odbywania praktyk zawodowych przez żołnierzy zawodowych (Dz.U. z 2022, poz. 978).

Wsparcie finansowe na szkolenia realizowane jest do limitu ustalanego każdego roku. Wartość wsparcia uzależniona jest od stażu pełnionej służby. Wystarczy złożyć stosowny wniosek, który znajdziesz do pobrania na naszej stronie. 

Stosunek ilości lat służby do otrzymanej pomocy

Po 4 latach służby: 

  • 100% limitu
  • wysokość pomocy - 2.736 zł

 

Po 9 latach służby:

  • 200% limitu 
  • wysokość pomocy - 5.475 zł

 

Po 15 latach służby:

  • 300% limitu
  • wysokość pomocy - 8.208 zł